O theBalm

O značke theBalm

"Mladosť je stav vašej mysle a obsah vašej kozmetickej taštičky", hovorí Marissa Shipman, zakladateľka značky theBalm.

"Značka je zábavná a nostalgická - ideálna pre ženy všetkých vekových kategórií." S filozofiou "krásna behom 5 minút" sa úžasné multifunkčné výrobky stali vizitkou značky, ktorá ponúka rýchla a báječná riešenie pre celý rad našich potrieb a túžob v oblasti krásy. Nepreberné množstvo výrazných farieb a úžasných receptúr vo vás prebudí umelkyňu a umožní vám vytvoriť look, vďaka ktorému budete vyzerať a cítiť sa neustále mladá.

Zábava a krása idú ruka v ruke. Od všestranných paletek očných tieňov po kultovné korektory, produkty theBalm sú navrhnuté tak, aby pozdvihli vašu náladu (a taky tvár). Okrem úžasného dlhotrvajúceho výsledku si zamilujete aj ich retro obaly a vtipné názvy - kto iný by si dovolil pomenovať rúž "Bozkávam dobre?" ?

Zakladateľka

Zakladateľkou značky theBalm je Marissa Shipman. Marissa si v roku 2004 uvedomila, že na to, aby vyzerala a cítila sa skvele, potrebuje pár produktov. A keď ich potrebuje ona, tak ostatné ženy určite tiež ...

Marissa sa rozhodla pustiť do menšieho výskumu, kúpila si 11 kníh o tom, ako vyrobiť make-up a začala s ním experimentovať vo svojej kuchyni. "Stal sa zo mňa blázon do make-upu! Založila som firmu, vypracovala rozpočet, najala chemika a navrhla webové stránky."

Do svojich výrobkov začala pridávať látky proti starnutiu, rôzne druhy pigmentov, úžasné vône a ... zrodil sa theBalm. V súčasnosti nájdete produkty theBalm, ktoré sú bez parabénov a nie sú testované na zvieratách, takmer po celom svete.

Top